Pesu

10 pesustiili, mida iga naine peaks omama

Pesu on iga naise garderoobi lahutamatu osa. See ei tähenda ainult hea väljanägemist, vaid ka head enesetunnet. Mugava ja stiilse pesu kandmine võib suurendada teie enesekindlust ning tunda end seestpoolt enesekindlamana ja kaunimana. Kuna turul on aga saadaval nii palju erinevaid stiile ja materjale, võib teie vajadustele sobiva naiste pesu valimine olla üle jõu käiv. Selles artiklis uurime 10 parimat pesustiili, mida iga naine peaks omama, ning erinevaid materjale ja kaubamärke, mis neid pakuvad. Ükskõik, kas otsite midagi praktilist või midagi julgemat, oleme teiega seotud. Niisiis, olge valmis oma pesukollektsiooni värskendama ja tundke end kõige paremini!

T-särgi rinnahoidja

T-särgi rinnahoidjad on tavaliselt valmistatud siledatest ja kergetest materjalidest, nagu nailon või mikrokiud, mis on sageli segatud spandexi või elastaaniga, et tagada mugav ja veniv istuvus. T-särgi rinnahoidja tassid on sageli vormitud, et anda teatud kuju ja tuge. Mõned populaarsed T-särgi rinnahoidjate kaubamärgid on Calvin Klein, Wacoal ja Natori.

Push-Up rinnahoidjad

Push-up rinnahoidjad on sageli valmistatud samasugustest materjalidest nagu T-särgi rinnahoidjad, kuid neile on lisatud polsterdus, mis tagab tõstmise ja dekoltee. Polster võib olla vahtplastist või silikoongeelist ning alustraat pakub täiendavat tuge. Paljudel push-up rinnahoidjatel on ka reguleeritavad rihmad ja haak-silmakinnitused, et tagada täiuslik istuvus. Mõned populaarsed push-up rinnahoidjate kaubamärgid on Victoria’s Secret, La Senza ja Wonderbra.

Ilma traadita rinnahoidjad

Ilma traadita rinnahoidjad on sageli valmistatud pehmetest hingavatest materjalidest, nagu puuvill, modaal või bambus. Need materjalid on naha vastu mugavad ja õrnad ning venivuse ja toestuse tagamiseks on need sageli segatud spandexiga. Ilma traadita rinnahoidja korvid võivad olla vormitud või polsterdamata. Mõned populaarsed juhtmevabade rinnahoidjate kaubamärgid on Soma, Bali ja True & Co.

Õlapaelteta rinnahoidja

Õlapaelteta rinnahoidjatel on tavaliselt silikoonist või kummist riba üla- ja alaosas, et vältida nende allalibisemist. Rinnahoidja korvid on sageli valmistatud kergetest materjalidest, nagu nailon või mikrokiud, ning võivad olla vormitud või polsterdamata. Paljudel õlapaelteta rinnahoidjatel on siiski võimalik panna ka õlapaelad külge kui selleks on vajadus või soov. Mõned populaarsed rihmadeta rinnahoidjate kaubamärgid on Maidenform, ThirdLove ja Simone Perele.

Stringid

Stringid on tavaliselt valmistatud kergetest venivatest materjalidest, nagu nailon, mikrokiud või võrk. Need materjalid on hingavad ja mugavad ning venivuse ja toe tagamiseks segatakse sageli elastaani või elastaaniga. Vöö- ja sääreavad on sageli valmistatud elastsest või pitsist, et tagada turvaline ja mugav istuvus. Mõned populaarsed stringide kaubamärgid on Hanky Panky, Commando ja Cosabella.

Bokserid

Bokserid võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas puuvillast, modaalist, bambusest või mikrokiust. Kasutatavad materjalid on sageli pehmed ja venivad ning neid segatakse sageli spandexi või elastaaniga, et tagada mugav ja toetav sobivus. Sääreavad on sageli vooderdatud elastse või pitsiga, et vältida nende üles sõitmist. Mõned populaarsed bokserite kaubamärgid on Aerie, Hanes ja Jockey.

Kõrge vöökohaga püksid

Kõrge vöökohaga püksid on sageli valmistatud siluvast materjalist nagu nailon või mikrokiud, mille kõhupaneel on valmistatud võrgust või tugevamast kangast, nagu spandex. Kasutatavad materjalid on sageli kerged ja venivad ning toestamiseks ja vormimiseks segatud spandexiga. Sääreavad ja vöökoht on sageli vooderdatud elastse või pitsiga, et vältida veeremist või kobarat. Mõned populaarsed kõrge vöökohaga pükste kaubamärgid on Spanx, Skims ja Maidenform.

Body

Body võib olla valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas puuvillast, mikrokiust, pitsist või võrgust. Kasutatavad materjalid on sageli pehmed ja venivad ning toestamiseks ja vormimiseks segatud spandexi või elastaaniga. Sääreavad ja vöökoht on sageli vooderdatud elastse või pitsiga, et vältida lõtvumist või tõmbamist. Mõned populaarsed body-brändid on Wolford, Free People ja H&M.

Sukapael ja sukad

Sukapaelad on sageli valmistatud kergetest materjalidest, nagu pits või võrk, ja need on mõeldud kandmiseks ümber vöökoha reguleeritavate rihmadega, mis kinnituvad sukkade külge. Rihmad on sageli valmistatud elastsest ja neid saab ideaalselt sobivaks reguleerida. Sukad ise võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas nailonist, siidist või võrgust, ja neil võib olla palju erinevaid kujundusi, nagu võrgud, läbipaistvad või läbipaistmatud. Mõned populaarsed sukapaelade ja sukkade kaubamärgid on Agent Provocateur, Wolford ja Victoria’s Secret.

Chemise öösärgid

Chemises on sageli valmistatud kergetest, hingavatest materjalidest, nagu siid, satiin või modaal. Need materjalid on pehmed ja õrnad naha vastu ning kattuvad kaunilt, et luua meelitav siluett. Mõnel skeemil on pits või võrkdetailid, samas kui teistel võivad olla reguleeritavad rihmad või sisseehitatud rinnahoidja täiendava toe tagamiseks. Mõned populaarsed keemiakaubamärgid on Eberjey, Natori ja Cosabella.

Pesu materjalid

Väärib märkimist, et pesus kasutatavad konkreetsed materjalid võivad olenevalt kaubamärgist ja stiilist väga erineda. Näiteks võib ühe kaubamärgi T-särgi rinnahoidja olla valmistatud erinevatest materjalidest kui teise kaubamärgi T-särgi rinnahoidja, isegi kui need näevad välja sarnased. Mõned pesus kasutatavad tavalised materjalid on aga järgmised:

 • Nailon: kerge ja vastupidav materjal, mida kasutatakse sageli rinnahoidjates ja aluspükstes
 • Mikrofiiber: pehme, veniv materjal, mida kasutatakse sageli T-särkide rinnahoidjates ja poisspükstes
 • Spandex: veniv materjal, mida sageli segatakse teiste kangastega, et pakkuda tuge ja vormida
 • Elastaan: sünteetiline kiud, mida kasutatakse sageli venivates kangastes, nagu stringid ja juhtmevabad rinnahoidjad
 • Puuvill: looduslik, hingav materjal, mida kasutatakse sageli aluspükstes ja juhtmevabades rinnahoidjates
 • Pits: õrn, dekoratiivne kangas, mida kasutatakse sageli ripskoes ja püksirihmades
 • Võrk: hingav, läbipaistev kangas, mida kasutatakse sageli ripskoes, püksirihmades ja kõrge vöökohaga pükstes.

Üldiselt on mugava ja hea väljanägemisega pesu leidmise võti proovida erinevaid stiile ja materjale, kuni leiate endale sobivaima. Ärge kartke katsetada erinevate kaubamärkide ja stiilidega, kuni leiate oma ideaalse sobivuse.

Pesu brändid

Pesu valimisel on oluline arvestada mitte ainult stiili ja materjaliga, vaid ka kaubamärgiga. Siin on mõned täiendavad üksikasjad eelmises jaotises mainitud kaubamärkide kohta:

Calvin Klein

Oma elegantse ja minimalistliku stiili poolest tuntud Calvin Klein pakub laia valikut pesuvalikuid, mis on ühtaegu mugavad ja stiilsed. Nende rinnahoidjad ja aluspüksid on sageli valmistatud pehmetest venivatest materjalidest, nagu puuvill ja modaal, ning neid on erinevates klassikalistes värvides.

Victoria’s Secret

Üks maailma tuntumaid pesubrände Victoria’s Secret pakub laias valikus stiile ja materjale pitsist stringidest juhtmevabade rinnahoidjateni. Nad on tuntud ka oma iga-aastase moeetenduse poolest, kus esitletakse nende uusimaid pesukujundusi.

Hanky Panky

Tuntud oma tunnuslike pitsrihmade poolest, pakub Hanky Panky laia valikut pesuvalikuid, mis on ühtaegu mugavad ja stiilsed. Nende pits on pehme ja veniv ning stringid on loodud püsima paigal ilma nahka süvenemata.

La Perla

Luksuspesubränd La Perla pakub laias valikus kõrgekvaliteedilisi pesuvalikuid, sealhulgas siidist riideid, pitsist rinnahoidjaid ja tikitud aluspükse. Nende kujundused on sageli keerukad ja kaunistatud ning nad kasutavad kvaliteetseid materjale, nagu siid ja prantsuse pits.

Wacoal

Populaarne pesubränd, mis on tuntud oma mugavate ja toetavate rinnahoidjate poolest, pakub Wacoal laia valikut stiile ja materjale. Need on sageli valmistatud pehmetest, hingavatest materjalidest, nagu nailon ja spandex, ning neid on erinevates klassikalistes värvides ja trükistes.

Chantelle

Prantsuse pesubränd, mis on tuntud oma elegantse disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest. Chantelle pakub laia valikut stiile, alustades traadist rinnahoidjatest ja lõpetades pitsiliste bodydega. Need on sageli valmistatud pehmetest ja õrnadest materjalidest, nagu pits ja tüll, ning neid on erinevates romantilistes värvides ja mustrites.

Agent Provocateur

Tippklassi pesubränd, mis on tuntud oma julgete ja julgete disainide poolest, pakub Agent Provocateur laias valikus stiile, alates läbipaistvatest rinnahoidjatest kuni nahkkorsettideni. Nende kujundused on sageli keerukad ja kaunistatud ning nad kasutavad kvaliteetseid materjale, nagu siid ja pits.

Wolford

Luksuslik pesubränd, mis on tuntud oma kvaliteetsete materjalide ja elegantse disaini poolest. Wolford pakub laias valikus stiile, alates läbipaistvatest sukkadest kuni pitsiliste bodydeni. Need on sageli valmistatud pehmetest, hingavatest materjalidest, nagu nailon ja spandex, ning neid on erinevates klassikalistes värvides ja trükistes.

Eberjey

Oma mugava ja naiseliku disaini poolest tuntud Eberjey pakub laia valikut pesuvalikuid, mis sobivad ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Nende rinnahoidjad ja aluspüksid on sageli valmistatud pehmetest venivatest materjalidest, nagu modaal ja pits, ning neid on mitmesuguste romantiliste värvide ja mustritega.

Natori

Luksuslik pesubränd, mis on tuntud oma elegantse ja mugava disaini poolest. Natori pakub laias valikus stiile, pitsist rinnahoidjatest satiinist riieteni. Need on sageli valmistatud pehmetest, hingavatest materjalidest, nagu siid ja puuvill, ning neid on erinevates klassikalistes värvides ja trükistes.

Kontrollnimekiri asjadest, mida uue pesu otsimisel arvestada:

Määrake oma õige suurus: enne ostlemist mõõtke end õige suuruse määramiseks. Valesti istuv pesu võib olla ebamugav ega meelitav, nii et leidke aega õigete mõõtude määramiseks.

Mõelge stiilile: mõelge stiilidele, milles tunnete end kõige mugavamalt ja enesekindlamalt. Kas eelistate traadita rinnahoidjaid või meeldib alustraadi tugi? Kas sulle meeldivad stringid või püksikud? Kaaluge oma isiklikke eelistusi ja valige pesu, mis peegeldab teie stiili.
Mõelge sündmusele: erinevatel juhtudel on vaja erinevat tüüpi pesu. Kas otsite midagi seksikat kohtamisõhtuks või midagi mugavat, mida tööriiete all kanda? Kaaluge sündmust ja valige sobiv pesu.
Kontrolli materjali: Pesu materjal on oluline mugavuse ja vastupidavuse seisukohalt. Valige materjalid, mis tunduvad naha vastu pehmed ja mõnusad, ning vältige materjale, mis ärritavad või sügelevad.
Valige mainekas bränd: oluline on valida hea mainega kaubamärk, mis pakub kvaliteetset pesu. Otsige kaubamärke, mis kasutavad kvaliteetseid materjale ning pakuvad laia valikut stiile ja suurusi.
Arvestage oma eelarvega: pesu võib olla kallis, seega kaaluge oma eelarvet enne ostlemist. Tehke kindlaks, kui palju olete nõus kulutama, ja otsige pesuvalikuid, mis sobivad teie eelarvega.

Kokkuvõtteks

Lisaks varem mainitud kaubamärkidele on turul palju teisi pesubrände, mis pakuvad laia valikut stiile ja materjale. Mõned neist kaubamärkidest hõlmavad Cosabella, Thirdlove, Savage X Fenty ja Free People.

 • Cosabella on populaarne Itaalia pesubränd, mis on tuntud oma pehme, veniva pitsi ja mugava disaini poolest. Nende rinnahoidjaid ja aluspükse on erinevates stiilides ja värvides ning need on loodud nii, et need oleksid nii funktsionaalsed kui ka moodsad.
 • Thirdlove on kaasaegne pesubränd, mis on keskendunud ideaalselt sobivate rinnahoidjate loomisele. Need pakuvad laias valikus stiile, sealhulgas juhtmevabasid rinnahoidjaid, balconette rinnahoidjaid ja push-up rinnahoidjaid, ning nad kasutavad kvaliteetseid materjale, nagu mäluvaht ja mikrokiud.
 • Savage X Fenty on pesubränd, mille asutas popstaar Rihanna ja mis on tuntud oma kaasava suuruse ning julge ja julge disaini poolest. Nende pesu on sageli valmistatud pehmetest venivatest materjalidest, nagu võrk ja pits, ning neil on lai valik stiile, alates bodydest kuni bralettideni.
 • Free People on bohost inspireeritud rõivabränd, mis pakub ka laia valikut pesuvalikuid. Nende pesu on sageli valmistatud pehmetest ja mugavatest materjalidest, nagu puuvill ja pits, ning nad pakuvad erinevaid stiile, alates bralettidest kuni stringideni.

Pesu on oluline osa iga naise garderoobis ning oluline on valida sellised stiilid ja materjalid, mis panevad end mugavalt ja enesekindlalt tundma. Kuna valikus on nii palju erinevaid kaubamärke ja stiile, leiate kindlasti teie vajadustele ja eelistustele vastava pesuvaliku.