ONLY tavaline Rinnahoidja ‘Vicky’

Kujundus ja lisad

See Only tavaline rinnahoidja topp on stiilne ja mitmekülgne valik, mis sobib suurepäraselt erinevate riietuskombinatsioonidega. Topp on ühevärviline ning sellel on klassikaline V-kaelus ja tavalised õlapaelad. Kaareta ja polsterdamata pehmed korvid tagavad mugavuse ja loomuliku toestuse. Topp on valmistatud pehmest ja kvaliteetsest materjalist ning sellel on õmblusteta viimistlus, mis lisab sileduse ja kena välimuse. Toote number: ONL8038007000001.

Suurus ja istuvus

See pakend sisaldab kahte toppi. Topp on varrukata ja lühikese lõikega, mis sobib suurepäraselt erinevate riietuskombinatsioonidega. Istuvus on tavaline ning piha kõrgus on keskmine. Modell, kes kannab suurust XS/S, on 1.78 meetrit pikk.

Materjal ja hooldus

Topp on valmistatud 90% polüamiidist (Nylon®) ja 10% elastaanist. Materjal tagab elastsuse ja mugavuse. Toode on päritoluriigist Türgi.

Hooldusjuhised

Toppi ei tohi kuivatis kuivatada ega keemiliselt puhastada. Triikimine ja valgendamine ei ole lubatud. Soovitatav on pesta seda kergesti hooldatavas pesu programmil 30°C juures.

Naudi selle Only õlapaelteta topi stiili, mugavust ja mitmekülgsust ning lisa see oma garderoobi, et luua erinevaid moekaid riietuskombinatsioone.