RAINS

Rains on kaasaegne rõivabränd, mis keskendub vihmakindlate rõivaste loomisele globaalsele kodanikule. Rainsi rõivad on inspireeritud Skandinaavia pärandist ja neil on kompromissitu lähenemine lihtsusele, mis on sama palju juurdunud funktsionaalsuses kui ka asjakohasuses.

Rainsi rõivaste kollektsioon sisaldab erinevaid vihmakindlaid rõivaid nagu mantlid, jakid, püksid ja aksessuaarid. Rainsi rõivad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis on vastupidavad ja kaitsevad kandjat halva ilma eest. Rainsi rõivad on saadaval mitmes erinevas värvitoonis ja stiilis, mis sobivad erinevatele maitsetele ja vajadustele.

RAINS brändi ajalugu

RAINS on Taani päritolu rõivabränd, mis on spetsialiseerunud välisriietele. Brändi asutasid 2012. aastal Philip Lotko ja Daniel Brix Hesselager. RAINSi asutajad tahtsid luua kaasaegseid ja funktsionaalseid riideid, mis sobiksid ideaalselt niiskete ilmastikuoludega.

RAINSi esimene toode oli tänapäevane kummist vihmamantel, mida inspireeris klassikaline kummist vihmamantel. Brändi kollektsioonid on alati olnud funktsionaalsed ja stiilsed, sobides hästi nii linnas kui ka maal.

RAINSi tooted on saanud inspiratsiooni Skandinaavia minimalismist ja funktsionaalsusest. Brändi rõivad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, et tagada kandjale parim kaitse vihma ja tuule eest. RAINSi tooted on saadaval erinevates värvides, stiilides ja suurustes, et sobituda erinevate maitsetega.

RAINSi brändi ajalugu on täis edulugusid. Bränd on laienenud üle maailma ja on saanud tuntuks oma kvaliteetsete ja stiilsete rõivaste poolest. RAINSi tooted on saadaval nii veebipoes kui ka erinevates rõivapoodides üle maailma.

RAINS brändi väärtused

RAINS brändi väärtused põhinevad brändi taustal ja eesmärkidel. Brändi peamine eesmärk on pakkuda kvaliteetseid veekindlaid rõivaid, mis sobivad igapäevaseks kandmiseks. RAINS brändi väärtused on järgmised:

  • Kvaliteet – RAINS brändi toodete kvaliteet on kõrge, sest bränd kasutab ainult kvaliteetseid materjale.
  • Funktsionaalsus – RAINS brändi rõivad on funktsionaalsed ja sobivad erinevate ilmastikutingimuste jaoks.
  • Disain – RAINS brändi rõivad on disainitud minimalistlikus stiilis, mis sobib erinevate stiilidega.
  • Nachhaltigkeit – RAINS brändi tooted on valmistatud vastutustundlikult ja keskkonnasõbralikult, et vähendada keskkonnamõju.

RAINS brändi väärtused on olulised, sest need aitavad brändil eristuda teistest veekindlate rõivaste brändidest. Brändi väärtused aitavad ka tagada, et brändi tooted vastavad tarbijate ootustele ja vajadustele.

RAINS brändi tooted

Jope

RAINS brändi joped on kõik veekindlad ja funktsionaalsed, kuid samas ka stiilsed. Kõik joped on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab keha kuivana hoidmise ka kõige vihmasema ilmaga. Jopede valikus on erinevaid mudeleid nii naistele kui ka meestele. RAINS joped on saadaval erinevates värvitoonides ning suurustes.

Kotid

RAINS brändi kottide valikus on erinevaid mudeleid alates seljakottidest kuni kandekottideni. Kõik kotid on valmistatud veekindlast materjalist ning sobivad ideaalselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka reisimiseks. RAINS kottide valikus on erinevaid suurusi ja värve, et leida sobiv kott igale kliendile.

Aksessuaarid

Lisaks jopede ja kottide valikule pakub RAINS bränd ka erinevaid aksessuaare, mis sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Valikus on erinevaid kindaid, mütsid, rahakotid ja vihmavarjud. Kõik aksessuaarid on valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist ning sobivad ideaalselt Eesti vihmase kliimaga.

RAINS brändi müük ja turundus

E-pood

RAINS brändi tooteid saab osta nende ametlikust e-poest, mis on saadaval nii mobiilis kui ka arvutis. E-pood pakub laia valikut tooteid ja võimaldab klientidel valida erinevate makseviiside vahel. Lisaks on e-pood avatud 24/7, mis võimaldab klientidel osta tooteid igal ajal.

Füüsilised kauplused

RAINS brändi tooteid saab osta ka nende füüsilistest kauplustest, mis asuvad erinevates maailma paikades. Kauplustes on saadaval lai valik tooteid, mis võimaldavad klientidel näha ja katsuda tooteid enne nende ostmist. RAINS kauplustes pakutakse ka professionaalset teenindust, mis võimaldab klientidel saada rohkem teavet toodete kohta ja leida endale sobivaimad tooted.

Sotsiaalmeedia

RAINS bränd kasutab aktiivselt sotsiaalmeediat oma toodete turundamiseks ja klientidega suhtlemiseks. Brändil on kontod erinevates sotsiaalmeedia platvormides, sealhulgas Facebook, Instagram ja Twitter. RAINS postitab regulaarselt pilte ja videoid oma toodetest, tutvustab uusi tooteid ja pakub klientidele võimalust osaleda erinevates kampaaniates ja võistlustes.

Lisaks kasutab RAINS influencer turundust, et jõuda uute klientideni. Bränd teeb koostööd erinevate sotsiaalmeedia mõjutajatega, kes jagavad oma kogemusi RAINS brändi toodetega oma jälgijatele.