Calvin Klein Underwear õlapaelteta topp rinnahoidja

Kujundus ja lisad

See Calvin Kleini õlapaelteta topp rinnahoidja on stiilne ja mugav valik igapäevaseks kandmiseks. Sellel on trükitud logo, mis lisab disainile kaasaegset ilmet. Rinnahoidja on valmistatud pehmest trikotaažkangast ja sellel puuduvad õlapaelad, võimaldades sellega vaba ja mugavat kandmist. Rinnahoidjal on mitmesuunalised reguleeritavad õlapaelad, mis tagavad sobiva ja individuaalse istuvuse. Kaareta konstruktsioon ja polsterdamata pehmed korvid lisavad mugavust ning loomulikku toestust. Toon-toonis õmblused annavad tootele viimistletud välimuse.

Suurus ja istuvus

Modell, kes kannab selle rinnahoidjat suuruses S, on 1.77 meetrit pikk. Rinnahoidja on saadaval erinevates suurustes, et leida sobivaim istuvus igale kehatüübile.

Materjal ja hooldus

Rinnahoidja on valmistatud 90% puuvillast ja 10% elastaanist. See tagab mugavuse ja venivuse. Toode on päritoluriigist Tai.

Hooldusjuhised

Rinnahoidjat tuleb käsitsi pesta, et säilitada selle kvaliteet ja välimus. Ei sobi kuivatis kuivatamiseks ning keemiline puhastus ei ole soovitatav. Triikimine pole vajalik ja valgendamine hapnikuga ei ole soovitatav.

Toote number: CKU1817008000001

See Calvin Kleini rinnahoidja pakub mitte ainult mugavust ja funktsionaalsust, vaid ka stiili ning on suurepärane valik igale naisele.