Sisters Point suvekleit

Särkkleit “MAZA” on lilleline ja stiilne rõivaese, mis toob esile naiselikkuse ja värskuse. Kleidil on nööpkinnitusega krae, mis lisab elegantsi ja võimaldab kleidi kandmist vastavalt eelistustele. Drapeeritud detailid ja veniv vöökoht annavad kleidile naiseliku silueti ja mugavuse. Lisaks on kleidil nööbiliist, rinnatasku ja taljevöö, mis rõhutavad kleidi kujundust ja lisavad praktilisust. Kleidi kogu pinda kattev muster lisab elavust ja stiili. Toote number on SIS2460001000001.

Suuruselt ja istuvuselt on kleit normaalne tegumood, sobides suurepäraselt enamikele kehatüüpidele. Varruka pikkus on poolvarrukad, mis annavad kleidile kaasaegse ja mugava väljanägemise. Pikkus on põlvepikkune, mis tagab stiilse ja mitmekülgse välimuse. Modell on 1.75 m pikkune ja kannab suurust S. Suuruse nõustaja ja suuruste tabel aitavad teil leida õige sobiva suuruse.

Kleidi materjal on 60% polüester – PES ja 40% puuvill, mis tagab kerge ja mugava kandmise. Hoolduse osas soovitame järgida toote etiketil olevaid hooldusjuhiseid. Soovitame pesta kleiti temperatuuril 30°C. Kleiti ei tohi kuivatis kuivatada ega keemiliselt puhastada. Kuumalt mitte triikida ega valgendada. Kleidi kergesti hooldatav materjal tagab mugava ja lihtsa puhastamise.

“Särkkleit “MAZA” on ideaalne valik nendele, kes otsivad mugavat ja stiilset rõivaeset suviseks garderoobiks. Kleidi lilleline muster, stiilsed detailid ja kerge kangas tagavad mugavuse ja enesekindluse kogu päeva vältel. Olgu see siis vabaaja tegevusteks või sõpradega kohtumisteks, “MAZA” särkkleit toob teie välimusesse värskuse ja naiselikkuse.