Calvin Klein aluspüksid

Kujundus ja lisad

Need Calvin Kleini aluspüksid pakuvad sulle stiili, mugavust ja keskkonnasõbralikkust. Aluspükstel on trükitud Calvin Kleini logo, mis annab neile kaubamärgi tunnustatud ilme. Valmistatud trikotaažkangast, on need aluspüksid mugavad ja pehmed nahaga kokkupuutes. Toon-toonis õmblused täiendavad nende disaini ja loovad viimistletud välimuse. Toote number: CKU1820004000001.

Suurus ja istuvus

Aluspüksid sobivad keskmise vöökohaga ning modell, kes kannab suurust S, on 1.76 meetrit pikk.

Materjal ja hooldus

Aluspüksid on valmistatud 90% puuvillast ja 10% elastaanist. Puuvill on päritoluriigist Sri Lankalt. Need materjalid tagavad elastsuse, mugavuse ja kvaliteedi. Lisaks on puuvill sertifitseeritud mahepõllumajandusest pärinevaks.

Hooldusjuhised

Soovitatav on järgida etiketil olevaid hooldusjuhiseid. Aluspükse tuleb pesta vastavalt etiketil märgitud pesemistemperatuurile. Keemiline puhastus ei ole soovitatav. Triikimine ja valgendamine ei ole lubatud.

Ökoloogilised materjalid

Need aluspüksid on valmistatud ökoloogilisest puuvillast, mis on saadud mahepõllumajanduslikult. Mahepõllumajanduse põhimõtted vähendavad veekulu ning keelavad geneetilise muundamise, keemilised väetised ja pestitsiidide kasutamise. Eesmärk on säilitada mulla viljakust ja elurikkust.

Naudi nende Calvin Kleini aluspükste stiili, mugavust ja keskkonnasõbralikkust, ning lisa need oma pesukollektsiooni teadmisega, et oled valinud vastutustundliku ja kvaliteetse toote.