Guess Kolmnurk Rinnahoidja

Kujundus ja lisad

See Guessi kolmnurk rinnahoidja on stiilne ja kaasaegne valik, mis rõhutab naiselikkust. Rinnahoidjal on trükitud Guessi logo, mis annab disainile unikaalse ilme. Pitsdetailid lisavad sensuaalsust ja elegantsi. Rinnahoidja on kolmnurkse kujuga ja maadlusdressi lõikega, mis tagab mugava ja turvalise istuvuse. Kaareta konstruktsioon ja polsterdamata pehmed korvid annavad loomuliku toestuse ning lisavad mugavust. Rinnahoidjal on kaunis perforatsioonimuster, mis lisab visuaalset põnevust. Kerge kangas tagab hingavuse ja mugavuse. Rinnahoidjal on ka trükipildid, mis täiendavad disaini.

Suurus ja istuvus

Modell, kes kannab seda rinnahoidjat suuruses S, on 1.78 meetrit pikk. Rinnahoidja on saadaval erinevates suurustes, et leida sobivaim istuvus igale kehatüübile.

Materjal ja hooldus

Rinnahoidja on valmistatud 92% polüamiidist (PA) ja 8% elastaanist. See tagab elastsuse ja mugavuse. Toode on päritoluriigist Hiina.

Hooldusjuhised

Rinnahoidjat tuleb pesta vastavalt etiketil olevatele hooldusjuhistele. Soovitatav on kasutada õrnpesu programmiga masinat või käsipesu. Kuivatamine ja triikimine vastavalt tootja juhistele. Hoiduda keemilisest puhastamisest.

Toote number: GUE8213004000001

See Guessi rinnahoidja pakub mitte ainult mugavust ja toestust, vaid ka stiili ning sensuaalsust. Olles valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja tähelepanu pööratud detailidele, on see ideaalne valik naisele, kes soovib end tunda enesekindlalt ja kaunilt.