Only suvekleit ‘Olivia’Only suvekleit

Suvekleit “Olivia” on lilleline ja stiilne valik, mis toob esile suvise rõõmsameelsuse ja romantika. Kleit on kaunistatud kaunite lillelistega, mis lisab sellele naiselikku võlu. V-kaelus ja kraeeta disain loovad kleidile kaasaegse ja elegantse ilme. Volangid, drapeeritud detailid ja eest volditud disain lisavad kleidile liikuvust ja mängulisust. Tepitud ääris täiendab kleidi viimistletud välimust. Kleit on seotav, võimaldades seda kohandada vastavalt soovile. Kogu pinda kattev muster lisab kleidile silmapaistvust ja elavust. Kleidi pehme materjal tagab mugavuse ja kandmisrõõmu. Toote number on ONL6839008000001.

Suuruselt ja istuvuselt on see kleit normaalne tegumood, sobides suurepäraselt enamikele kehatüüpidele. Varruka pikkus on veerandpikkusega varrukas, mis lisab kleidile suvist kergust ja õhulisust. Pikkus on lühike/mini, lootes nooruslikku ja mängulist välimust. Suuruse nõustaja ja suuruste tabel aitavad teil leida õige sobiva suuruse.

Kleidi materjal on 100% polüester (PES) ja see on päritoluriigist Bangladesh.

Hoolduse osas soovitame järgida toote etiketil olevaid hooldusjuhiseid. Kleiti ei tohi kuivatis kuivatada ega keemiliselt puhastada. Triikida võib mõõduka kuumusega, vältides kõrgeid temperatuure. Samuti ei tohiks kleiti valgendada. Soovitame pesta kleiti peenpesutsükliga temperatuuril 30°C.

“Olivia” suvekleit on suurepärane valik neile, kes soovivad kanda stiilset ja mugavat rõivastust suvisteks sündmusteks või igapäevasteks tegevusteks. Kleidi lilleline muster, kaunid detailid ja pehme materjal tagavad teile meeldiva ja enesekindla kandmise kogu suvehooaja vältel.