Tamaris

Tamaris on Saksa jalatsibränd, mis on tuntud oma kvaliteetsete ja stiilsete jalatsite poolest. Brändi asutasid Horsti Wortmanni perekonna liikmed 1967. aastal ja sellest ajast alates on Tamaris kasvanud üheks juhtivaks jalatsitootjaks Euroopas.

Tamaris pakub laia valikut jalatseid, mis sobivad igale maitsele ja stiilile. Nende kollektsioonides on saadaval kõik alates mugavatest tossudest ja sandaalidest kuni stiilsete kontsakingadeni. Brändi tootevalikus on ka ökoloogiliselt sõbralikud jalatsid, mis on valmistatud taaskasutatud materjalidest.

Kui otsite kvaliteetseid ja stiilseid jalatseid, siis on Tamaris kindlasti bränd, mida tasub kaaluda. Nende tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja pakuvad suurepärast mugavust ning stiili. Lisaks on Tamaris tuntud ka oma taskukohaste hindade poolest, mis muudavad nende jalatsid kättesaadavaks kõigile.

Tamaris brändi ajalugu

Tamaris on Euroopa üks tuntumaid jalanõubrände, mille ajalugu ulatub tagasi 1967. aastasse. Brändi loojaks oli sakslane Horst Wortmann, kes asutas oma esimese jalanõutehase Detmoldi linnas Saksamaal. Algul toodeti seal peamiselt madalaid kingi ja sandaale, kuid juba 1970. aastatel laiendati tootevalikut ja hakati tootma ka kõrgeid saapaid.

1980. aastatel hakkas Tamaris keskenduma mugavatele ja stiilsetele naiste jalanõudele. Brändi eesmärk oli luua kvaliteetseid jalanõusid, mis sobiksid igaks elujuhtumiks, alates tööpäevast kuni õhtuse väljaskäimiseni. Täna on Tamaris tuntud oma mugavate ja trendikate jalanõude poolest, mis sobivad igale naisele.

Tamaris on laienenud üle maailma ning praegu on bränd saadaval enam kui 70 riigis. 2015. aastal alustati Tamarise jalanõude müüki ka Põhja-Ameerika turul, kuid seni pole bränd seal eriti populaarne olnud. 2021. aastal teatas Tamarise omanikfirma Earth Inc. oma plaanist tuua Tamaris uuesti Põhja-Ameerika turule.

Tamaris brändi tooted

Tamaris on bränd, mis pakub laia valikut erinevaid kingi. Brändi tootevalikust leiab nii naiste kui ka meeste kingi. Järgnevalt on välja toodud Tamaris brändi toodete alamkategooriad.

Naiste kingad

Tamaris pakub naistele erinevaid kingi, alates kontsakingadest kuni mugavate tossudeni. Naiste kingade valikus on erinevaid stiile ja värve, mistõttu leiab iga naine endale sobiva paari kingi. Tamaris naiste kingad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning on mugavad jalas kanda.

Naiste saapad

Tamaris pakub naistele ka erinevaid saapaid, alates mugavatest madalatest saabastest kuni kõrgete kontsaga saapateni. Naiste saapad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning on vastupidavad. Saapad on saadaval erinevates värvides ja stiilides, mistõttu leiab iga naine endale sobiva paari saapaid.

Naiste sandaalid

Tamaris pakub naistele ka erinevaid sandaale, alates mugavatest rihmikutega sandaalidest kuni elegantsete kontsasandaalideni. Naiste sandaalid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning on mugavad kanda. Sandaalid on saadaval erinevates värvides ja stiilides, mistõttu leiab iga naine endale sobiva paari sandaale.

Naiste tossud

Tamaris pakub naistele ka erinevaid tossusid, alates mugavatest tennistest kuni stiilsete nahast tossudeni. Tossud on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning on mugavad jalas kanda. Tossud on saadaval erinevates värvides ja stiilides, mistõttu leiab iga naine endale sobiva paari tossusid.

Meeste kingad

Tamaris pakub ka meestele erinevaid kingi, alates klassikalistest nahast kingadest kuni mugavate tossudeni. Meeste kingad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning on vastupidavad. Kingad on saadaval erinevates värvides ja stiilides, mistõttu leiab iga mees endale sobiva paari kingi.

Tamaris brändi kvaliteet

Tamaris on tuntud oma kvaliteetsete jalatsite poolest, mis on valmistatud vastupidavatest ja kvaliteetsetest materjalidest. Brändi eesmärk on pakkuda kõrgeima kvaliteediga jalatseid, mis on vastupidavad ja mugavad kandmiseks.

Tamaris kasutab oma toodete valmistamisel ainult kõige paremaid materjale ning pöörab suurt tähelepanu detailidele. Kõik jalatsid on valmistatud hoolikalt ning vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Lisaks kvaliteetsetele materjalidele on Tamaris ka tuntud oma innovaatiliste tehniliste lahenduste poolest. Bränd kasutab uusimaid tehnoloogiaid, et tagada jalatsite mugavus ja vastupidavus. Näiteks kasutab Tamaris oma jalatsite sisetaldades spetsiaalseid geelipadjakesi, mis tagavad jala mugava toetuse ja vähendavad väsimustunnet.

Tamaris on ka keskkonnateadlik bränd ning pöörab suurt tähelepanu sellele, et nende toodete valmistamine oleks võimalikult keskkonnasõbralik. Bränd kasutab taastuvaid energiaallikaid ning jälgib hoolikalt oma toodete tootmisprotsessi, et vältida liigset jäätmete tekkimist.

Tamaris brändi populaarsus

Tamaris on üks Euroopa kõige populaarsemaid jalatsibrände. Brändi asutasid Saksamaal 1973. aastal Horst Wortmann ja tema vend Werner. Täna on Tamaris tuntud oma stiilsete ja mugavate jalatsite poolest, mis sobivad igaks elujuhtumiks.

Tamaris on tuntud oma laia valiku jalatsite poolest, alates klassikalistest kontsakingadest ja sandaalidest kuni trendikate tossude ja saabasteni. Bränd on loonud ka spetsiaalse Fashleticsi seeria, mis on mõeldud sportlikeks tegevusteks, ning Green Step’i kapsli, mis koosneb keskkonnasõbralikest jalatsitest.

Tamaris on populaarne ka oma taskukohase hinnataseme poolest. Brändi jalatsid on kvaliteetsed ja vastupidavad, kuid samas taskukohased.

Tänu oma laiale valikule, kvaliteetsetele toodetele ja taskukohastele hindadele on Tamaris saavutanud suure populaarsuse kogu Euroopas ja kaugemalgi.

Tamaris brändi tulevikuplaanid

Tamaris on tuntud bränd, mis on tuntud oma mugavate ja trendikate jalatsite poolest. Ettevõte on pühendunud kvaliteetsete jalatsite tootmisele, mis vastavad klientide ootustele. Tamaris on alati püüdnud oma tootevalikut laiendada, et rahuldada erinevate klientide vajadusi. Tulevikus plaanib Tamaris jätkata oma tootevaliku laiendamist ja pakkuda klientidele veelgi rohkem valikuid.

Üks Tamarise tulevikuplaanidest on laiendada oma tootevalikut spordijalatsitega. Ettevõte soovib pakkuda klientidele mitmekülgset valikut spordijalatseid, mis on mugavad ja vastupidavad. Tamaris teeb koostööd spetsialistidega, et tagada, et nende spordijalatsid vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Lisaks spordijalatsitele plaanib Tamaris laiendada oma tootevalikut ka aksessuaaridega. Ettevõte soovib pakkuda klientidele mitmesuguseid aksessuaare, sealhulgas käekotte, rahakotte ja vöösid. Tamaris usub, et nende aksessuaarid täiendavad ideaalselt nende jalatseid ja võimaldavad klientidel luua stiilseid väljanägemisi.

Tamaris on pühendunud ka keskkonnasõbralike toodete tootmisele. Ettevõte kasutab ökoloogilisi materjale ja jätkusuutlikke tootmisprotsesse, et vähendada oma keskkonnamõju. Tamaris plaanib tulevikus jätkata oma keskkonnasõbralike toodete tootmist ja pakkuda klientidele veelgi rohkem keskkonnasõbralikke valikuid.