About You maksikleit Freya

Maksikleit “Freya” on lilleline ja naiselik kleit, mis toob esile suvise värskuse ja rõõmsameelsuse. Kleidil on mitmeid kauneid detaile, mis muudavad selle eriliseks ja pilkupüüdvaks.

Kleit on kaunistatud lillelise mustriga, mis katab kogu kleidi pinda. Õlapaelad ja Carmen-kaelus lisavad kleidile romantilist ja naiselikku ilmet. Volangid, plisseeritud detailid ja tepitud ääris loovad kleidile liikuvust ja elavust. Kleit on alt laieneva lõikega, mis annab sellele kerguse ja elegantse liikumise. Veniv vöökoht lisab mugavust ja võimaldab kohandada kleidi sobivust vastavalt eelistustele. Kleidi kerge kangas tagab mugavuse ja värskuse kogu päeva vältel. Toote number on AYO7693001000001.

Suuruselt ja istuvuselt on see kleit lõtv tegumood, mis sobib suurepäraselt lõdvestunud ja mugavaks suviseks kandmiseks. Varruka pikkus on veerandpikkusega varrukas, lisades kleidile suvist kergust ja õhulisust. Pikkus on pikk, lootes elegantset ja moekat välimust. Modell, kes on 1,77 m pikk ja kannab suurust 36, demonstreerib kleidi sobivust.

Kleidi pealmine materjal on valmistatud 100% taaskasutatud polüestrist (PES) ja vooder on samuti 100% taaskasutatud polüestrist (PES). Kleit on päritoluriigist Bulgaaria.

Hoolduse osas soovitame järgida toote etiketil olevaid hooldusjuhiseid. Kleiti ei tohi kuivatis kuivatada ega triikida. Samuti ei tohiks seda valgendada. Soovitame 30°C kergesti hooldatavat pesutsüklit ning kuivpuhastust vältida ja mitte kasutada perklooretüleeni.

“Freya” suvekleit on valmistatud taaskasutatud materjalidest, mis aitavad vähendada keskkonnamõju ja tarbimise jääke. Vähemalt 50% kleidist on valmistatud taaskasutatud polüestrist, mis on loodud tarbimiseelseid või -järgseid materjale taaskasutades. See toode on vastutustundliku tarneahela tulemus ning selle taaskasutatud materjalid on sertifitseeritud sõltumatute testimisstandardite kohaselt.

“Freya” suvekleit on suurepärane valik neile, kes soovivad kanda stiilset, mugavat ja kes