Only kolmnurk pesukomplekt

Kujundus ja lisad

Ühevärviline pitsidega kolmnurkne rinnahoidja ja püksikute komplekt koosneb ühevärvilisest kolmnurkse kujuga rinnahoidjast ja püksikutest, mida kaunistavad detailirohked pitsid. Rinnahoidjal on tavalised õlapaelad, mida saab vastavalt vajadusele reguleerida. Kaareta lõige ja poolkorvid tagavad loomuliku ja kauni kuju. Mõlemad komplekti osad on kergelt läbipaistvad, lisades neile sensuaalsust. Toon-toonis õmblused täiendavad komplekti elegantset viimistlust. Komplekt on 2-osaline ja sobib suurepäraselt romantilisteks hetkedeks. Toote number: ONL9e2g001000001.

Suurus ja istuvus

Modell, kes kannab suurust S, on 1.78 meetrit pikk.

Materjal ja hooldus

Rinnahoidja ja püksikute materjal koosneb 81% polüamiidist (Nylon®) ja 19% elastaanist. Soovitatav on pesta komplekti 30°C kergesti hooldatava pesu programmiga, et säilitada selle kvaliteet. Komplekt ei sobi kuivatis kuivatamiseks, keemiliselt puhastamiseks, triikimiseks ega valgendamiseks.

Naudi selle ühevärvilise pitsidega kolmnurkse rinnahoidja ja püksikute komplekti ilu, mugavust ja unikaalsust. See on täiuslik valik romantiliste ja enesekindlate hetkede jaoks.