Women’Secret topp rinnahoidja

Kujundus ja lisad

Ainulaadne õlapaelteta topp toob esile sinu naiseliku ilu. Ühevärviline disain loob elegantse ja minimalistliku välimuse, samal ajal kui pitsdetailid lisavad romantilist ja luksuslikku nooti. Õlapaeltega topp ristub kaunilt üle õlgade, pakkudes stiilset ja unikaalset välimust. Kaareta lõige toetab rindu ja loob kauni kuju. Väljavõetavad korvid võimaldavad sul kohandada sobivust vastavalt oma eelistustele. Kergelt läbipaistev kangas lisab sensuaalsust ja võimaldab piiluda õrnalt läbi. Toon-toonis õmblused täiendavad toppi viimistlusega. Selle toote number on WOS0707001000001.

Suurus ja istuvus

Modell, kes kannab suurust S B, on 1.74 meetrit pikk.

Materjal ja hooldus

See topp on valmistatud kvaliteetsest materjalist, koosnedes 86% polüamiidist (PA) ja 14% elastaanist. Soovitatav on pesta toppi 30°C kergesti hooldatava pesu programmiga, et säilitada selle kvaliteet. Vältida keemilist puhastamist, triikimist ja valgendamist.

Las see unikaalne ühevärviline pitsidega õlapaelteta topp ristuvate õlapaeltega täiendab sinu garderoobi elegantse ja sensuaalse elemendina. Tunne end enesekindlalt ja võluvalt iga kord, kui kannad seda erilist riietust.