Karl Lagerfeld Kolmnurk Rinnahoidja ‘Peephole’

Kujundus ja lisad

See Karl Lagerfeldi Kolmnurk rinnahoidja ‘Peephole’ on kaasaegne ja stiilne valik, mis ühendab elegantsi ja mugavust. Rinnahoidjal on trükitud Karl Lagerfeldi logo, mis lisab disainile luksuslikku puudutust. See on valmistatud pehmest lüotsellkangast, mis tagab suurepärase kandmismugavuse. Rinnahoidjal on väljalõiked ja kolmnurkne kuju, mis annavad sellele erilise ilme. Tavalised reguleeritavad õlapaelad tagavad sobiva ja mugava istuvuse. Kaareta konstruktsioon ja täiskorv annavad rinnahoidjale toetuse ja loomuliku kuju. Tootele on lisatud ka etiketi tikand ja toon-toonis õmblused, mis täiendavad selle välimust. Materjal on pehme ja meeldiv nahaga kokkupuutes.

Suurus ja istuvus

Modell, kes kannab seda rinnahoidjat suuruses S, on 1.77 meetrit pikk. Rinnahoidja on saadaval erinevates suurustes, et leida sobivaim istuvus igale kehatüübile.

Materjal ja hooldus

Rinnahoidja on valmistatud 95% lüotsellist ja 5% elastaanist. See tagab elastsuse ja mugavuse. Toode on päritoluriigist Portugal.

Hooldusjuhised

Rinnahoidjat tuleb pesta 30°C juures vastavalt hooldusjuhistele. Ei sobi kuivatis kuivatamiseks ning keemiline puhastus ei ole soovitatav. Kuum triikimine pole lubatud ja valgendamine on keelatud.

Vastutustundlik materjal

See toode on valmistatud vastutustundlikult toodetud lüotsellist, mis on taimne materjal, mille valmistamise protsess avaldab vähem mõju keskkonnale ja inimestele. Selle toote valmistamisel on kasutatud keskkonna- ja sotsiaalselt vastutustundlikke praktikaid, nagu regeneratiivne põllumajandus ja vastutustundlik metsandus, mis aitavad säilitada bioloogilist mitmekesisust.

Toote number: KAL0679003000001

See Karl Lagerfeldi Kolmnurk rinnahoidja ‘Peephole’ pakub mitte ainult stiili, vaid ka mugavust ja toetust. Olles valmistatud kvaliteetsetest ja vastutustundlikest materjalidest ning tähelepanu pööratud detailidele, on see ideaalne valik naisele, kes hindab nii moe kvaliteeti kui ka keskkonnasõbralikkust.