Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger on üks maailma juhtivaid premium-lifestyle rõivabrände, mis on alates 1985. aastast tõstnud ja inspireerinud tarbijaid üle kogu maailma. Bränd loob ikoonilist stiili, mis saab alguse klassika ja uue ristumiskohast ning on koos loodud inimestega, kes kujundavad kultuuri üle kogu maailma.

Tommy Hilfigeri brändi all tarnitakse tooteid üle kogu maailma, sealhulgas Hilfiger Denim kaubamärgi all, ning lisaks on neil lai valik kollektsioone, sealhulgas Hilfiger Collection, Tommy Hilfiger Tailored, meeste, naiste ja laste spordirõivad, teksad, aksessuaarid ja jalanõud.

Tommy Hilfiger Brändi Ajalugu

Ameerika Ühendriikide moebränd Tommy Hilfiger loodi 1985. aastal. Bränd sai alguse Tommy Hilfigeri soovist luua rõivaid, mis oleksid mugavad ja stiilsed samal ajal.

Tommy Hilfigeri karjäär moemaailmas algas aastal 1968, kui ta asutas koos sõpradega rõivaste ja plaadipoodide keti nimega People’s Place. Brändi loomise ajal oli Tommy Hilfiger vaid 18-aastane. People’s Place’i kontseptsioon oli lihtne – müüa noortele mõeldud rõivaid, mis olid mugavad, stiilsed ja taskukohased.

1985. aastal lõi Tommy Hilfiger oma nime kandva brändi, mille eesmärk oli pakkuda klientidele kvaliteetseid ja stiilseid rõivaid. Brändi esimene kollektsioon oli suunatud meestele ja sisaldas klassikalisi disaine, nagu triibulised särk, püksid ja jakid. Hiljem laiendati brändi naiste- ja lasterõivastele.

Tommy Hilfigeri bränd on tuntud oma preppy stiili poolest, mis on inspireeritud Ameerika idaranniku elustiilist. Brändi tooted on tuntud nende kvaliteedi ja stiili poolest. Tommy Hilfigeri bränd on üks maailma juhtivaid moebrände ja seda müüakse üle maailma.

Tommy Hilfiger Brändi Tooted

Rõivad

Tommy Hilfiger on tuntud oma kvaliteetsete rõivaste poolest, mis on loodud klassikalises Ameerika stiilis. Nende valikus on nii meeste kui ka naiste riideid, alates T-särkidest ja polo särkidest kuni kleitide ja mantliteni. Bränd on tuntud ka oma preppy stiili poolest, kus klassikaline stiil kohtub kaasaegsete elementidega.

Tommy Hilfiger rõivaste disain on alati olnud lihtne, kuid elegantne. Nende rõivad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja mugavuse. Tooted on saadaval erinevates suurustes ja värvitoonides, nii et igaüks saab leida midagi endale sobivat.

Aksessuaarid

Lisaks rõivastele pakub Tommy Hilfiger ka laia valikut aksessuaare, sealhulgas käekotte, rahakotte, päikeseprille ja kellad. Nende aksessuaarid on tuntud oma klassikalise disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest. Need on loodud selleks, et täiendada iga rõivastust ja lisada sellele stiili ja elegantsi.

Tommy Hilfigeri käekotid on valmistatud nahast, mis tagab nende vastupidavuse ja kvaliteedi. Nende rahakotid on saadaval erinevates suurustes ja stiilides, nii et igaüks saab valida endale sobiva. Nende päikeseprillid ja kellad on tuntud oma klassikalise disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest.

Jalanõud

Tommy Hilfiger pakub ka laia valikut jalanõusid, sealhulgas kingi, saapaid ja tossusid. Nende jalanõud on tuntud oma klassikalise disaini ja kvaliteetsete materjalide poolest. Need on loodud selleks, et täiendada iga rõivastust ja lisada sellele stiili ja elegantsi.

Nende kingad on valmistatud nahast, mis tagab nende vastupidavuse ja kvaliteedi. Nende saapad on saadaval erinevates suurustes ja stiilides, nii et igaüks saab valida endale sobiva. Nende tossud on tuntud oma mugavuse ja stiilse disaini poolest.

Tommy Hilfiger Brändi Turundus

Reklaamikampaaniad

Tommy Hilfiger on tuntud oma silmapaistvate reklaamikampaaniate poolest, mis on sageli inspireeritud popkultuurist ja noorte kultuurist. Bränd on teinud koostööd mitmete tuntud fotograafide ja modelleerijatega, et luua märgatavaid kampaaniaid, mis on jäänud inimestele meelde. Üks Tommy Hilfigeri tuntumaid reklaamikampaaniaid oli “The Hilfigers”, mis kujutas kujuteldavat perekonda, kes kannavad brändi rõivaid ja elavad luksuslikku elu.

Lisaks on Tommy Hilfiger teinud koostööd mitmete tuntud brändidega, sealhulgas Coca-Colaga, et luua piiratud väljaandeid, mis on kogunud palju tähelepanu. Tommy Hilfiger on ka sponsoriks mitmetele moeüritustele, sealhulgas New Yorgi moenädalale.

Koostööd kuulsustega

Tommy Hilfiger on teinud koostööd paljude kuulsustega, sealhulgas Beyoncé, Gigi Hadid ja Rafael Nadal. Need koostööd on aidanud brändil jõuda uute ja nooremate sihtrühmadeni ning suurendada oma populaarsust. Näiteks Gigi Hadid on disaininud Tommy Hilfigeri kollektsioone ja olnud ka brändi reklaamnägu.

Koostööd kuulsustega on aidanud Tommy Hilfigeril tugevdada oma positsiooni moemaailmas ja jõuda uute sihtrühmadeni. Bränd on teinud koostööd ka mitmete noorte moeloojatega, et luua piiratud väljaandeid, mis on muutunud kiiresti populaarseteks.

Tommy Hilfiger Brändi Tulevikuplaanid

Tommy Hilfiger on juba pikka aega olnud üks juhtivaid moebrände maailmas. Nad on saavutanud suurt edu klassikalise Ameerika stiili ja preppy rõivaste kujundamisel. Kuid ettevõte ei kavatse peatuda oma senise edu juures. Tommy Hilfigeril on ambitsioonikad tulevikuplaanid, mis hõlmavad järgmist:

  • Laienemine uutele turgudele: Tommy Hilfiger on juba praegu üks maailma juhtivaid moebrände, kuid ettevõte soovib laieneda uutele turgudele, et kasvatada oma klientide baasi. Selleks on nad keskendunud Aasia turule, eriti Hiinale, kus nad on avanud mitmeid uusi kauplusi.
  • Jätkusuutlikkus: Tommy Hilfiger on võtnud endale kohustuse muuta oma tootmist jätkusuutlikumaks. Ettevõte on seadnud eesmärgiks vähendada oma süsinikujalajälge ja kasutada rohkem taastuvenergiat. Lisaks on nad teinud koostööd erinevate organisatsioonidega, et tagada, et nende tooted vastavad kõrgetele jätkusuutlikkuse standarditele.
  • Uute tehnoloogiate kasutamine: Tommy Hilfiger kasutab juba praegu erinevaid tehnoloogiaid, et parandada oma tootmisprotsesse ja pakkuda klientidele paremat ostukogemust. Ettevõte kavatseb jätkata uute tehnoloogiate kasutamist, et muuta oma tootmist veelgi tõhusamaks ja klientidele veelgi mugavamaks.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tommy Hilfigeril on selged tulevikuplaanid, mis hõlmavad uute turgude vallutamist, jätkusuutlikkuse edendamist ja uute tehnoloogiate kasutamist. Ettevõte on pühendunud oma klientidele ja soovib pakkuda neile parimat võimalikku kogemust.