Sloggi

Sloggi on Saksa päritolu aluspesubränd, mis on tuntud oma mugavuse ja kvaliteetse toodangu poolest. Brändi on alates selle loomisest 1979. aastal juhtinud missioon muuta aluspesu mugavamaks ja innovaatilisemaks. Sloggi on pühendunud oma toodete disainimisele ja tootmisele, et pakkuda klientidele kõige mugavamat ja funktsionaalsemat aluspesu.

Sloggi on tuntud oma toodete kõrge puuvillasisalduse ja mugavuse poolest. Brändi tootevalikusse kuuluvad naiste ja meeste aluspesu, sh pesukomplektid, rinnahoidjad, püksid ja stringid. Lisaks on brändil lai valik spordialuspesu, mis on disainitud aktiivse eluviisiga inimestele.

Sloggi on tuntud ka oma pideva innovatsiooni poolest, pakkudes klientidele uusi ja mugavamaid disainilahendusi. Brändi tooted on saadaval üle maailma, sealhulgas Eestis. Sloggi on ka üks Euroopa juhtivaid aluspesubrände, mida müüakse rohkem kui 100 riigis üle maailma.

Sloggi brändi ajalugu

Brändi algus

Sloggi on bränd, mis on keskendunud mugavale ja kvaliteetsele aluspesule. Brändi asutas 1979. aastal Hans-Ulrich Pirl, kes soovis luua midagi uut ja innovatiivset. Sloggi sai alguse Šveitsis, kus Pirl avas oma esimese aluspesu poodi.

Alguses oli Sloggi tuntud oma naiste püksikute poolest, mis olid valmistatud puuvillast ja lükra segu kangast. Need püksikud olid nii mugavad, et naised üle maailma hakkasid neid kandma. Sloggi sai kiiresti tuntuks kui bränd, mis pakub kvaliteetset ja mugavat aluspesu.

Brändi areng läbi aegade

Aastate jooksul on Sloggi laiendanud oma tootevalikut, pakkudes nii naistele kui ka meestele erinevaid aluspesu lahendusi. Bränd on alati keskendunud mugavusele ja kvaliteedile, kasutades innovatiivseid materjale ja disainilahendusi.

2019. aastal tähistas Sloggi oma 40. juubelit ning selleks puhuks toodi turule eriline kollektsioon, mis oli inspireeritud brändi ajaloost ja innovatiivsest disainist. Sloggi on tänaseks päevaks üks maailma juhtivaid aluspesu brände, mille tooteid müüakse üle maailma.

Sloggi brändi tootevalik

Naiste pesu

Sloggi naiste pesu valikus on palju erinevaid mudelite ja stiilidega aluspesusid. Sloggi brändi tootevalikus leidub nii klassikalisi puuvillaseid aluspükse kui ka kaasaegseid lõikeid ja materjale kasutavat pesu. Naiste pesuvalikus on ka erinevaid rinnahoidjaid, sh push-up, tavalised ja spordirinnahoidjad. Sloggi naiste pesu on tuntud oma mugavuse ja kvaliteedi poolest.

Meeste pesu

Sloggi meeste pesuvalikus on erinevaid aluspesu mudeleid, sh bokserpüksid, slipid ja poksipüksid. Pesu on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on mugav kanda. Sloggi meeste pesu on saadaval erinevates värvitoonides ja mustrites.

Spordipesu

Sloggi spordipesu valikus on erinevaid rinnahoidjaid ja aluspesu, mis on spetsiaalselt loodud aktiivseks eluviisiks. Spordipesu on valmistatud hingavatest materjalidest, mis tagavad mugavuse ja toetuse ka kõige intensiivsemate treeningute ajal. Sloggi spordipesu on saadaval erinevates värvitoonides ja lõigetega, et sobituda iga treeningstiiliga.

Sloggi brändi populaarsus

Sloggi brändi populaarsus erinevates riikides

Sloggi on rahvusvaheline bränd, mida müüakse üle maailma. Sloggi tooted on populaarsed paljudes riikides, sealhulgas Saksamaal, Inglismaal, Prantsusmaal ja Hispaanias. Sloggi on tuntud oma kvaliteetse ja mugava aluspesu poolest, mis sobib suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks.

Kuulsused, kes on Sloggi fänne

Sloggi on saanud paljude kuulsuste seas populaarseks. Näiteks on Sloggi fännid Victoria Beckham, Heidi Klum ja Gisele Bündchen. Need kuulsused on öelnud, et nad armastavad Sloggi aluspesu mugavust ja kvaliteeti ning et Sloggi on nende lemmikbränd. Sloggi on ka paljude teiste kuulsuste seas populaarne. Näiteks on Sloggi fännid Jennifer Aniston, Kate Winslet ja Emma Watson. Need kuulsused on öelnud, et nad armastavad Sloggi aluspesu mugavust ja kvaliteeti ning et Sloggi on nende lemmikbränd. Üldiselt on Sloggi brändi populaarsus kasvanud tänu sellele, et see pakub kvaliteetset ja mugavat aluspesu, mis sobib suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks. Sloggi on bränd, mida usaldatakse ja armastatakse üle maailma.

Sloggi brändi tulevikuplaanid

Uued tooted ja kollektsioonid

Sloggi on tuntud oma mugavate riiete ja innovaatiliste lahenduste poolest. Brändi tulevikuplaanides on keskenduda veelgi enam uutele toodetele ja kollektsioonidele, mis vastavad tarbijate vajadustele. Sloggi on alati olnud mugavuse eestvedaja ja see trend jätkub ka tulevikus.

Sloggi on alati püüdnud pakkuda erinevaid stiile ja suurusi, et rahuldada kõigi klientide vajadusi. Brändi tulevikuplaanides on keskenduda veelgi enam erinevatele stiilidele ja suurustele, et pakkuda veelgi rohkem valikut.

Brändi laienemine uutele turgudele

Sloggi on juba tuntud kaubamärk paljudes riikides, kuid brändi tulevikuplaanides on laieneda veelgi enam uutele turgudele. Sloggi soovib pakkuda oma tooteid ja teenuseid üle kogu maailma ning jõuda veelgi enam tarbijateni.

Sloggi on tuntud oma innovaatiliste lahenduste ja mugavate riiete poolest ning brändi tulevikuplaanides on jätkata uute toodete ja teenuste väljatöötamist, mis vastavad tarbijate vajadustele. Sloggi soovib jätkuvalt olla mugavuse eestvedaja ning pakkuda tarbijatele parimat kvaliteeti ja mugavust.