Mascara õhtukleit

See sädelev ja elegantne kleit on mõeldud selleks, et teid tähelepanu keskpunktiks seada. Kleidil on kombineeritud erinevaid kangaid, mis lisavad sellele ainulaadse ja särava välimuse.

Kleidil on tavalised õlapaelad ja kaunis V-kaelus, mis rõhutavad teie kaelajoont ja lummavad välimust. Plisseeritud detailid lisavad kleidile mängulisust ja elegantsi. Lahtine selg ja lõhik annavad kleidile sensuaalse ja kaasaegse puudutuse. Kleidil on ka soonikkrae, mis lisab stiili ja täiendab üldist disaini. Sügav dekoltee toob esile teie naiselikkuse ja lisab elegantsi. Kleidi sädelev pind lisab sära ja võlu ning annab kleidile erilise särava efekti. Samuti on kleidi materjal jaheda tundega, mis tagab mugavuse kogu kandmise ajal. Toote number on MRA0384001000001.

Suuruselt ja istuvuselt on see kleit normaalse tegumoega, sobides suurepäraselt enamikele kehatüüpidele. Varruka pikkus on varrukateta, mis lisab kleidile kergust ja õhulisust. Pikkus on pikem, luues elegantse ja moekuva välimuse. Modell, kes on 1,77 m pikk ja kannab suurust 36, demonstreerib kleidi sobivust.

Kleidi pealmine materjal on kvaliteetne polüester (100% PES) ning vooder on samuti polüesterist (100% PES). Kleit on päritoluriigist Hiina.

Hoolduse osas soovitame kleiti mitte pesta, vaid eelistada kuivpuhastust. Kuivpuhastusel ärge kasutage perklooretüleeni. Samuti ärge triikige kleiti kuumalt ega valgendage.

See kleit on ideaalne valik erilisteks sündmusteks, galaõhtuteks või pidulikeks väljasõitudeks. Selle sädelev välimus, ainulaadsed detailid ja suurepärane istuvus muudavad selle kleidi tõeliselt silmapaistvaks. Olles valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, pakub see teile elegantsi ja mugavust kogu sündmuse vältel.