Tommy Hilfiger Underwear stringid

Kujundus ja lisad

Naudi stiili, mugavust ja keskkonnasõbralikkust nende Tommy Hilfigeri aluspükstega. Aluspüksid on kaunistatud trükitud Tommy Hilfigeri logoga, mis lisab neile äratuntava kaubamärgi ilme. Valmistatud pehmest ja mugavast trikotaažkangast, pakuvad need aluspüksid nahale meeldivat tunnet. Etiketil olev tikand lisab erilise detaili ning toon-toonis õmblused loovad viimistletud välimuse. Toote number: THU2709001000001.

Suurus ja istuvus

Need aluspüksid on loodud keskmise vöökohaga kandmiseks ning modell, kes kannab suurust S, on 1,79 meetrit pikk.

Materjal ja hooldus

Aluspüksid on valmistatud 95% puuvillast ja 5% elastaanist, pakkudes pehmust, elastsust ja mugavust.

Hooldusjuhised

Ära kuivata aluspükse kuivatis ega puhasta keemiliselt. Vältida tuleks kuumutatud triikimist ja valgendamist. Soovitatav on pesta neid õrnal 30°C pesutsüklil.

Ökoloogilised materjalid

Need aluspüksid on valmistatud ökoloogiliselt kasvatatud materjalidest, mis peegeldab keskkonnasõbralikkuse pühendumust. Orgaanilise põllumajanduse praktikad vähendavad veekasutust ning keelavad geneetilise muundamise, keemilised väetised ja pestitsiidid. Eesmärk on säilitada mulla viljakust ja elurikkust.

Naudi nende Tommy Hilfigeri aluspükste stiili, mugavust ja keskkonnasõbralikkust ning lisa need oma kollektsiooni kindlustundega, valides vastutustundliku ja kvaliteetse toote.