Hunkemöller Push-up rinnahoidja ‘Malika’

Kujundus ja lisad

See Hunkemöller Push-up rinnahoidja ‘Malika’ on elegantne ja stiilne valik, mis lisab naiselikkust ja enesekindlust. Rinnahoidjal on ühevärviline disain, mis annab sellele minimalistliku ja kaasaegse ilme. Väljalõiked ja pitsdetailid lisavad sensuaalsust ning annavad rinnahoidjale erilise välimuse. Push-up efekt tõstab ja toetab rindu, luues kaunilt vormitud dekoltee. Rinnahoidjal on tavalised reguleeritavad õlapaelad, mis tagavad sobiva ja mugava istuvuse. Kaarega konstruktsioon ja täiskorv annavad rinnahoidjale toetuse ja mugavuse. Kergelt läbipaistev kangas lisab naiselikku võlu.

Suurus ja istuvus

Modell, kes kannab seda rinnahoidjat suuruses 75 B, on 1.78 meetrit pikk. Rinnahoidja on saadaval erinevates suurustes, et leida sobivaim istuvus igale kehatüübile.

Materjal ja hooldus

Rinnahoidja on valmistatud 74% polüamiidist (Nylon®), 16% polüestrist (PES) ja 10% elastaanist. Need materjalid tagavad elastsuse, pehmuse ja mugavuse.

Hooldusjuhised

Rinnahoidjat tuleb käsitsi pesta, et säilitada selle kvaliteet ja välimus. Ei sobi kuivatis kuivatamiseks ning keemiline puhastus ei ole soovitatav. Triikimine pole vajalik ja valgendamine ei ole lubatud.

Toote number: HKM1495001000001

See Hunkemöller Push-up rinnahoidja ‘Malika’ pakub mitte ainult mugavust ja toetust, vaid ka elegantset stiili ning enesekindlust. Olles valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja tähelepanu pööratud detailidele, on see ideaalne valik naistele, kes soovivad end tunda kaunina ja enesekindlalt.