About You suvekleit ‘Frauke’

Suvekleit “Frauke” on ideaalne valik suvisteks päevadeks, olles samal ajal stiilne ja mugav. Sellel kleidil on mitmeid mõnusaid omadusi, mis muudavad selle lõbusaks ja trendikaks valikuks.

Kleit on ühevärviline ja valmistatud kvaliteetsest trikotaažriidest, mis tagab pehmuse ja venivuse, võimaldades liikumisvabadust ja mugavust kogu päeva vältel. Tavalised õlapaelad ja V-kaelus annavad kleidile lihtsa ja samas naiseliku välimuse. Taljesse töödeldud lõige rõhutab teie figuuri ja lisab kleidile elegantset siluetti. Laineline ääris annab kleidile mängulisust ja nooruslikkust. Kleit on valmistatud pehmest materjalist, mis tagab mugavuse kogu kandmise ajal. Toote number on AYO1778004000001.

Suuruselt ja istuvuselt on see kleit kitsas tegumood, mis rõhutab teie figuuri parimaid jooni. Varruka pikkus on varrukateta, lisades kleidile suvist õhulisust ja kergust. Pikkus on lühike/mini, lootes nooruslikku ja mängulist välimust. Modell, kes on 1,79 m pikk ja kannab suurust 36, demonstreerib kleidi sobivust.

Kleidi pealmine materjal koosneb 94% puuvillast ja 6% elastaanist, mis annab kleidile elastsuse ja venivuse.

Hoolduse osas soovitame vältida kuivatis kuivatamist ning eelistada 30°C kergesti hooldatavat pesutsüklit. Samuti soovitame vältida kuivpuhastust ja mitte kasutada perklooretüleeni. Kleiti ei tohiks triikida kuumalt ega valgendada.

Suvekleit “Frauke” on suurepärane valik neile, kes soovivad suvisel ajal tunda end stiilselt ja mugavalt. Selle lihtne disain, pehme materjal ja nooruslikud detailid muudavad selle kleidi sobivaks erinevateks suvisteks sündmusteks, olgu selleks siis õhtusöök sõpradega, rannapäev või jalutuskäik linnas.