Edited õhtukleit ‘Ariane’

See ühevärviline kleit on klassikaline ja stiilne valik. Sellel on mitmeid elegantseid ja praktilisi omadusi, mis muudavad selle ideaalseks valikuks igapäevasteks sündmusteks või pidulikeks väljasõitudeks.

Kleidil on tavalised õlapaelad ja kandiline kaelus, mis annavad sellele lihtsa ja samas šikse välimuse. Tepitud ääris lisab detailidele elegantsi ja täpsust. Kleidil on külgmised lõhikud, mis lisavad liikumisvabadust ja annavad kleidile kaasaegse puudutuse. Reguleeritavad õlapaelad võimaldavad teil kohandada kleidi istuvust vastavalt oma eelistustele. Kleidi sile kangas tagab mugavuse ja pehme puudutuse. Toote number on EDT7187001000001.

Suuruselt ja istuvuselt on see kleit normaalse tegumoega, mis sobib suurepäraselt enamikele kehatüüpidele. Varruka pikkus on varrukateta, mis annab kleidile kerguse ja õhulisuse. Pikkus on 7/8 pikkus, luues moekat ja elegantset välimust. Modell, kes on 1,75 m pikk ja kannab suurust 36, demonstreerib kleidi sobivust.

Kleidi materjal on kvaliteetne polüester (100% PES). Kleit on päritoluriigist Hiina.

Hoolduse osas soovitame vältida kuivatis kuivatamist ning kuivpuhastusel ärge kasutage perklooretüleeni. Samuti ärge triikige seda kuumalt ega valgendage. Soovitame kerge pesu korral kasutada 30°C kergesti hooldatavat pesutsüklit.

Lisaks on see kleit valmistatud taaskasutatud materjalidest, pakkudes keskkonnasõbralikku valikut. Vähemalt 50% kogu tootest on valmistatud taaskasutatud polüestrist, mida tõendab tarnija sõltumatu testimise juures olev tõestus. See kleit on suurepärane valik neile, kes soovivad stiili ja keskkonnasäästlikkust ühendada, kasutades ära tarbimiseelseid või -järgseid materjale.