XD Design

XD Design on Hollandis asuv innovaatiline disainimaja, mis on tuntud oma ainulaadsete toodete poolest, mis ühendavad funktsionaalsust ja stiili. XD Designi tooted on saadaval üle 50 riigis ja enam kui 3000 jaemüüjas kogu maailmas. Ettevõtte teekond algas disainistuudio loomisega Shanghais, kus töötavad ambitsioonikad disainerid üle kogu maailma.

XD Designi kaubamärk sai tuntuks ühe eduka ühisrahastusplatvormi Kickstarter kaudu. Nende Bobby Anti-Theft seljakott on üks ettevõtte kõige populaarsemaid tooteid, mis on loodud turvalisuse ja mugavuse põhimõtetel. Tänapäeval on XD Design tuntud oma mitmekülgsete toodete poolest, mis hõlmavad kodu- ja elutooteid, reisitarbeid, nutikaid vidinaid ja palju muud.

XD Designi toodete disain on inspireeritud kaasaegsest elustiilist ja inimeste vajadustest. Ettevõte paneb suurt rõhku innovatsioonile ja keskkonnasõbralikkusele, kasutades taaskasutatavaid materjale ja vähendades toodete pakendamist. XD Designi missioon on pakkuda oma klientidele kvaliteetseid tooteid, mis vastavad nende igapäevastele vajadustele ja muudavad nende elu lihtsamaks ja mugavamaks.

XD Design Brändi Ajalugu

Brändi Loomine

XD Design on uhke Hollandi bränd, mis on esindatud üle 50 riigi ja enam kui 3 000 jaemüüja kaudu kogu maailmas. Nende teekond algas disainistuudio loomisega Shanghais, mida juhivad ambitsioonikad sisekujundajad üle kogu maailma. Kuid nende bränd, nagu paljud teised edulood, algas ühel rahastamissaidil nimega Kickstarter.

2016. aastal käivitasid nad oma esimese toote, Bobby Anti-Theft Backpack, mis sai kohe populaarseks ja võitis mitmeid auhindu. Nende eesmärk oli luua turvaline ja funktsionaalne seljakott, mis vastaks tänapäeva reisijate vajadustele.

Brändi Areng

XD Design on alati olnud pühendunud innovatsioonile ja vastutustundlikule disainile. Nad on jätkuvalt laiendanud oma tootevalikut, pakkudes mitmesuguseid nutikaid igapäevaseid reisitarvikuid, sealhulgas seljakotid, rahakotid, reisikotid ja palju muud.

Nende tooted on saanud palju positiivset tagasisidet ja neid on tunnustatud mitmete auhindadega, sealhulgas Red Dot Design Award ja Good Design Award.

XD Design jätkab oma brändi arendamist ja laiendamist, pakkudes innovaatilisi ja vastutustundlikke tooteid, mis vastavad tänapäeva reisijate vajadustele.

XD Designi Tootevalik

XD Design on uhke oma laia tootevaliku üle, mis sisaldab nutikaid igapäevaseid reisitarbeid, kotte ja seljakotte, köögi- ja kodutarbeid ning palju muud. Nende tooted on disainitud vastama kaasaegsete nomadide vajadustele ja tagama nende turvalisuse ning mugavuse.

Kotid ja Seljakotid

XD Design pakub laia valikut kotte ja seljakotte, mis on disainitud vastama kaasaegsete reisijate vajadustele. Nende kõige populaarsem toode on Bobby seljakott, mis on varustatud mitmete turvafunktsioonidega, nagu näiteks peidetud tõmblukud ja lõikekindel materjal. Bobby seljakotid on saadaval erinevates suurustes ja värvitoonides, et rahuldada igasuguseid vajadusi.

Köögi- ja Kodutarbed

XD Design pakub ka praktilisi ja stiilseid köögi- ja kodutarbeid, mis muudavad igapäevase elu lihtsamaks ja mugavamaks. Nende tootevalikus on näiteks kokkupandav söögilaud, praktiline nõudepesukorv ja stiilne veinikaraff.

Reisitarbed

XD Design pakub ka laia valikut nutikaid reisitarbeid, mis muudavad reisimise lihtsamaks ja mugavamaks. Nende tootevalikus on näiteks reisipadjad, kaelapadjad, silmaklapid ja palju muud. Need tooted on disainitud vastama kaasaegsete reisijate vajadustele ja tagama nende mugavuse ja turvalisuse.

XD Designi Väärtused

XD Design on uhke Hollandi bränd, mis on esindatud üle 50 riigi ja rohkem kui 3000 jaemüüja kaudu kogu maailmas. Brändi edu taga on nende tugevad väärtused, mida nad järgivad igapäevaselt.

XD Designi peamine eesmärk on luua nutikaid igapäevaseid reisirõivaid, mis võimaldavad kaasaegsetel nomadidel tunda end turvaliselt, olla ühenduses, organiseeritud ja liikuda vastutustundlikul viisil. Ettevõtte väärtused peegeldavad nende missiooni:

  • Vastutustundlikkus – XD Design usub, et igaüks saab oma panuse anda maailma paremaks muutmisele. Seetõttu on nad pühendunud toodete loomisele, mis aitavad kaasa keskkonna säästmisele ja jätkusuutlikkusele.
  • Innovatsioon – XD Designi disainimeeskond on pühendunud uute ja nutikate lahenduste leidmisele, mis muudavad inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks.
  • Kvaliteet – XD Designi tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest ja läbivad põhjaliku kontrolli, et tagada nende vastupidavus ja funktsionaalsus.
  • Kogukond – XD Designi jaoks on oluline luua tugevaid suhteid oma klientide ja partneritega, et tagada pikaajaline koostöö ja vastastikune edu.

XD Designi väärtused on tugev alus nende brändi edule ja jätkusuutlikkusele. Nende pühendumus vastutustundlikkusele, innovatsioonile, kvaliteedile ja kogukonnale võimaldab neil pakkuda klientidele parimaid tooteid ja teenuseid.

XD Designi Tuntud Tooteid

XD Design on tuntud oma nutikate ja funktsionaalsete toodete poolest, mis on loodud kaasaegsetele seiklejatele, kes soovivad liikuda vastutustundlikult ja turvaliselt. Nende tootevalikus on mitmeid tuntud tooteid, mis on võitnud tarbijate südamed üle kogu maailma.

Bobby Anti-Theft seljakotid: Bobby seljakotid on tuntud oma innovaatilise disaini ja turvalisuse poolest. Need seljakotid on varustatud mitmete turvafunktsioonidega, nagu näiteks peidetud lukud, lõikekindel materjal ja RFID-kaitse. Bobby seljakotid on ideaalsed reisimiseks, tööks ja igapäevaseks kasutamiseks.

My Paper Bag: XD Designi My Paper Bag on valmistatud vastupidavast ja keskkonnasõbralikust materjalist, mis näeb välja nagu paber, kuid on tegelikult tugev ja vastupidav. My Paper Bag on stiilne ja praktiline valik igapäevaseks kasutamiseks, olgu selleks siis töö, kool või vaba aeg.

Flex Foldable Bottle: Flex Foldable Bottle on nutikas ja keskkonnasõbralik alternatiiv tavalistele plastpudelitele. See on valmistatud vastupidavast silikoonist ja on kokkupandav, mis teeb selle ideaalseks kaaslaseks matkamisel, reisimisel või spordisaalis käies.

XD Designi Tulevikuplaanid

XD Design on uhke Hollandi bränd, mis on esindatud enam kui 50 riigis ja üle 3000 jaekaupluses üle maailma. Brändi edu taga on nende kõrgekvaliteedilised ja funktsionaalsed tooted, mis on loodud disaini ja innovatsiooni abil. XD Designi eesmärk on pakkuda oma klientidele kvaliteetseid ja praktilisi tooteid, mis vastavad tänapäeva tarbijate vajadustele.

Tulevikuplaanidena soovib XD Design jätkata oma tootevaliku laiendamist ja uute innovatiivsete toodete loomist. Bränd soovib pakkuda klientidele rohkem võimalusi nende igapäevaste vajaduste rahuldamiseks. XD Design soovib ka oma jätkusuutlikkust suurendada ning keskkonnasõbralikumaid tooteid luua.

XD Designi eesmärk on ka oma turuosa suurendada. Bränd soovib laieneda uutele turgudele ja muutuda veelgi rahvusvahelisemaks. XD Design soovib oma brändi tuntust suurendada ja saada tarbijate jaoks üheks esimeseks valikuks funktsionaalsete ja kvaliteetsete toodete ostmisel.