Helly Hansen

Helly Hansen on Norra bränd, mis on tuntud kvaliteetse riietuse ja spordivarustuse tootmise poolest alates 1877. aastast. Bränd on spetsialiseerunud riietusele ja varustusele, mis on mõeldud kasutamiseks nii mere- kui ka mäesportlastele. Helly Hansen on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest, mis on teinud sellest ühe populaarsemaid valikuid nii professionaalsete sportlaste kui ka tavaliste harrastajate seas.

Helly Hansen on tuntud oma innovaatiliste tehnoloogiate poolest, mis muudavad nende riietuse ja varustuse vastupidavamaks ja mugavamaks. Näiteks on bränd välja töötanud Helly Tech® tehnoloogia, mis tagab riietuse veekindluse ja hingavuse ning on samal ajal vastupidav ja mugav. Samuti on Helly Hansenil mitmeid kollektsioone, mis on spetsiaalselt loodud erinevate spordialade jaoks, nagu näiteks purjetamine, suusatamine ja matkamine.

Helly Hansen Brändi Ajalugu

Helly Hansen on Norra rõivabränd, mis on tuntud oma tehnilise merendus- ja suusarõivaste ning kvaliteetse töörõivaste poolest. Brändi ajalugu ulatub tagasi aastasse 1877, mil kapten Helly Juell Hansen ja tema naine Maren Margarethe Hansen asutasid ettevõtte nimega Helly Juell Hansen.

Brändi Loomine

Helly Hansen asutati pärast seda, kui kapten Hansen märkas, et tema meremeeste varustus ei olnud piisavalt vastupidav, et taluda rasket mereilmastikku. Ta otsustas luua oma rõivabrändi, mis pakuks vastupidavaid ja ilmastikukindlaid riideid mere- ja kaluritele.

Brändi Areng

Ajalugu Helly Hansen on seotud paljude uuendustega rõivatööstuses. 1949. aastal tutvustas bränd Heloxi – õhukest PVC kihti, mis oli õmmeldud rõivaste kangasse, et tagada veekindlus. See uuenduslik tehnoloogia muutis veekindlad riided kergemaks ja mugavamaks kandmiseks.

Helly Hansen on ka tuntud oma suusarõivaste poolest, mida on kandnud paljud olümpiavõitjad ja rahvuskoondised. Bränd on pühendunud tipptasemel tehnoloogia arendamisele, et pakkuda kõige paremaid suusarõivaid.

Brändi Tänapäevane Staatus

Tänapäeval on Helly Hansen tuntud kogu maailmas oma kvaliteetse töörõivaste ja tehniliste rõivaste poolest. Brändi tooteid kantakse enam kui 200 suusakuurordis ja mägijuhtimisoperaatorites üle maailma. Helly Hansen on pühendunud jätkusuutlikkusele ja vastutustundlikule tootmisele, et tagada nende toodete kvaliteet ja vastupidavus.

Helly Hansen Brändi Tootevalik

Riietus

Helly Hansen bränd pakub laias valikus riietust, mis sobib erinevateks tegevusteks, nagu näiteks purjetamine, suusatamine ja matkamine. Nende valikus leidub nii meeste kui naiste rõivaid ning erinevaid stiile ja värve. Nende valikus on ka spetsiaalsed joped ja püksid, mis on loodud töö tegemiseks ebasoodsates ilmastikuoludes. Need rõivad on vastupidavad ja kaitsevad kandjat külma, tuule ja vihma eest.

Jalanõud

Helly Hansen bränd pakub ka erinevaid jalanõusid, mis on loodud erinevateks tegevusteks. Nende valikus on nii purjetamiseks kui ka matkamiseks sobivaid jalanõusid. Nende jalanõud on vastupidavad ja mugavad ning pakuvad kandjale tuge ka ebatasasel maastikul. Samuti on nende jalanõud veekindlad, mis muudab need ideaalseks valikuks purjetamiseks.

Tarvikud

Lisaks riietusele ja jalanõudele pakub Helly Hansen bränd ka erinevaid tarvikuid, nagu kindad, mütsid ja sallid. Need tarvikud on loodud kandma külma ja tuule eest kaitstes. Nende valikus on ka spetsiaalsed kotid ja seljakotid, mis on loodud matkamiseks ja reisimiseks. Need kotid on vastupidavad ja pakuvad piisavalt ruumi kõige vajaliku kaasaskandmiseks. Üldiselt on Helly Hansen brändi tootevalik väga mitmekesine ja kvaliteetne ning sobib erinevateks tegevusteks ja olukordadeks.

Helly Hansen Brändi Innovatsioon ja Tehnoloogia

Helly Hansen on tuntud oma innovatsiooni ja tehnoloogia poolest, mis on välja töötatud koostöös professionaalsete sportlaste ja töötajatega, kes töötavad maailma kõige raskemates tingimustes. Nende kogemused ja tagasiside on kootud iga detaili ja iga kiudaine riietesse.

Helly Tech® Tehnoloogia

Helly Tech® on Helly Hanseni enda väljatöötatud tehnoloogia, mis tagab veekindluse ja hingavuse. See tehnoloogia kasutab kahte kihti, mis on ühendatud spetsiaalse membraaniga. See membraan takistab vee sissepääsu, kuid võimaldab niiskusel väljuda, tagades nii kuivuse ja mugavuse.

Lifa® Tehnoloogia

Lifa® tehnoloogia on Helly Hanseni patenteeritud kangas, mis on valmistatud polüpropüleenist. See kiht on paigutatud otse nahale, et hoida keha kuivana, eemaldades niiskuse naha pinnalt. See tagab, et keha jääb soojaks isegi märjana.

PrimaLoft® Tehnoloogia

PrimaLoft® on Helly Hanseni kasutatav isolatsioonitehnoloogia. See tehnoloogia kasutab erineva suurusega kiudaineid, et luua tõhus isolatsioonikiht. PrimaLoft® kiud on ka väga kerged, mis tähendab, et riietus on kerge kaaluga, kuid samal ajal väga soe.

Helly Hansen Brändi Sotsiaalne ja Keskkonnaalane Vastutus

Helly Hansen on tuntud oma pühendumuse poolest sotsiaalse ja keskkonnaalase vastutuse osas. Ettevõte on võtnud endale kohustuse tagada, et nende tooted oleksid valmistatud vastutustundlikult ja keskkonnasõbralikult. Selleks on Helly Hansen loonud mitmeid algatusi ja programme, mis aitavad neil jälgida ja parandada oma keskkonnamõju.

Üks selline algatus on Helly Hanseni Bluesign® süsteem, mis tagab, et nende toodete tootmisprotsessid vastavad kõrgetele keskkonnastandarditele. Bluesign® süsteem hõlmab kõiki tootmisetappe, alates toorainetest kuni valmistoodangu tarnimiseni. See tagab, et kõik tooted on valmistatud keskkonnasõbralikest materjalidest ja protsessidest.

Helly Hansen on ka liitunud Better Cotton Initiative’iga, et tagada, et nende puuvillatooted oleksid valmistatud vastutustundlikult. Better Cotton Initiative on mittetulunduslik organisatsioon, mis töötab selle nimel, et parandada puuvilla kasvatamise tingimusi ja vähendada puuvilla kasvatamisega seotud keskkonnamõju.

Lisaks keskkonnaalasele vastutusele on Helly Hansen pühendunud ka sotsiaalse vastutuse tagamisele. Ettevõte on võtnud endale kohustuse tagada, et nende toodete valmistamisel ei kasutataks laps- ega sunnitööjõudu. Helly Hansen on ka liitunud Fair Wear Foundation’iga, et tagada, et nende toodete tootmisprotsessid vastavad kõrgetele eetilistele standarditele.

Kokkuvõttes võib öelda, et Helly Hansen on pühendunud keskkonnaalasele ja sotsiaalsele vastutusele ning on võtnud endale kohustuse tagada, et nende tooted oleksid valmistatud vastutustundlikult ja keskkonnasõbralikult.

Helly Hansen Brändi Tulevik

Helly Hansen on tuntud oma vastupidavate ja kvaliteetsete rõivaste poolest, mis on mõeldud ekstreemsetes tingimustes kasutamiseks. Brändi tulevik näib olevat paljulubav, kuna nad jätkavad uute tehnoloogiate ja materjalide uurimist, et luua veelgi paremaid ja vastupidavamaid tooteid.

Helly Hansen on pühendunud ka keskkonnasõbralikumate toodete loomisele. Nad on võtnud kasutusele mitmeid meetmeid, et vähendada oma toodete keskkonnamõju, sealhulgas taaskasutatud materjalide kasutamist ja tootmisprotsesside optimeerimist.

Lisaks on Helly Hansen laiendanud oma tootevalikut, et pakkuda rohkem kui lihtsalt spordirõivaid. Nad pakuvad nüüd ka igapäevaseks kandmiseks sobivaid rõivaid, mis on stiilsed ja funktsionaalsed.

Brändi tulevik näib olevat paljulubav, kuna nad jätkavad oma pühendumist kvaliteetsete ja vastupidavate toodete loomisele ning keskkonnasõbralikumate tootmisprotsesside edendamisele.