Y.A.S särkkleit ‘Savanna’

Särkkleit “Savanna” on triibuline ja stiilne valik, mis toob esile mängulisuse ja värskuse. Kleit on valmistatud kvaliteetsest viskooskangast, mis tagab jaheda tunde ja kerge kaalu, tehes sellest ideaalse suvise rõivaeseme.

Kleidil on polokrae ja nööpkinnitusega krae, mis lisavad särkkleidile sportlikku elegantsi. Drapeeritud detailid ja tepitud ääris annavad kleidile liikuvust ja stiili. Ebatasane nööbiliist ja alt laienev lõige loovad huvitavaid silueti detaile. Kleidi kogu pinda kattev muster lisab elavust ja iseloomu. Toote number on YAS2084006000001.

Suuruselt ja istuvuselt on kleit normaalne tegumood, sobides suurepäraselt enamikele kehatüüpidele. Varruka pikkus on kolmveerandvarrukas, mis lisab kleidile stiilset ja mugavat väljanägemist. Pikkus on 7/8 pikkus, lootes kaasaegset ja moekat välimust. Modell on 1.75 m pikkune ja kannab suurust S. Suuruse nõustaja ja suuruste tabel aitavad teil leida õige sobiva suuruse.

Kleidi materjal on 100% viskoos ja see on päritoluriigist Hiina.

Hoolduse osas soovitame järgida toote etiketil olevaid hooldusjuhiseid. Soovitame pesta kleiti temperatuuril 30°C. Kleiti ei tohi kuivatis kuivatada ega keemiliselt puhastada. Triikida võib mõõduka kuumusega, vältides kõrgeid temperatuure. Samuti ei tohiks kleiti valgendada. Kuivati madalal temperatuuril kuivatamine on soovitatav meetod hoolduseks.

“Savanna” särkkleit on valmistatud vastutustundlikult toodetud viskoosist, mis on valmistatud selliste keskkonna- ja sotsiaalsete praktikate järgi nagu regeneratiivne põllumajandus ja vastutustundlik metsandus. See tagab, et kleidi valmistamine on avaldanud väiksemat mõju keskkonnale ja inimestele.

“Savanna” särkkleit on suurepärane valik neile, kes soovivad kanda moekat, mugavat ja keskkonnasõbralikku rõivastust. Kleidi triibuline muster, stiilsed detailid ja vastutustundlik materjal tagavad suurepärase väljanägemise ja rõõmsameelsuse kogu suve jooksul.