mascara punane kokteilikleit

mascara punane kokteilikleit on lihtne ja elegantne valik, mis toob esile teie naiselikkuse ja stiilitaju. Kleidil on mitmeid kaunid detaile, mis muudavad selle eristuvaks ja atraktiivseks.

Kleidi kaelapael ja V-kaelus lisavad sellele naiselikku võlu ja rõhutavad teie kaelajoont. Plisseeritud detailid annavad kleidile kaasaegse ja mängulise ilme. Soonikkrae täiendab kleidi üldist disaini ning lisab stiili ja elegantsi. Sügav dekoltee toob esile teie naiselikkuse ja annab kleidile kaasaegse šarmi. Toon-toonis õmblused täiendavad kleidi üldist välimust ja annavad sellele viimistletud mulje. Kleit on valmistatud siledast kangast, mis tagab mugavuse kogu kandmise aja jooksul. Toote number on MRA0434001000002.

Suuruselt ja istuvuselt on see kleit normaalne tegumood, sobides suurepäraselt enamikele kehatüüpidele. Varruka pikkus on varrukateta, mis lisab kleidile kergust ja õhulisust. Pikkus on põlvepikkune, luues elegantse ja moekuva välimuse. Modell, kes on 1,74 m pikk ja kannab suurust 36, demonstreerib kleidi sobivust.

Kleidi pealmine materjal on kvaliteetne polüester (100% PES) ning vooder on samuti polüestrist (100% PES). Kleit on päritoluriigist Hiina.

Hoolduse osas soovitame mitte pesta kleiti, vaid eelistada keemilist puhastust. Kleit ei sobi kuivatis kuivatamiseks ega triikimiseks. Samuti ei tohiks seda valgendada. Soovitame õrnpesu ning vältida perklooretüleeniga pesemist.

See kleit on sobilik valik neile, kes soovivad välja näha šikid ja stiilsed erinevates sündmustes. Lihtne ja elegantne disain, kvaliteetsed materjalid ning tähelepanu detailidele muudavad selle kleidi ideaalseks valikuks pidulikeks või formaalseteks üritusteks. Olles valmistatud siledast kangast, tagab see kleit teie mugavuse ja enesekindluse terve päeva või õhtu vältel.