Kasutustingimused

  1. Sissejuhatus

1.1. Trend24 (edaspidi nimetatud “Veebipood”) on e-kaubanduse platvorm, mida haldab [Trend24 OÜ], registrikood [registrikood], juriidiline aadress [aadress]. Käesolevad kasutustingimused reguleerivad Teie (edaspidi nimetatud “Klient”) ja Veebipoe vahelisi õigussuhteid ning kehtivad kõikide Veebipoes tehtavate ostude kohta.

1.2. Veebipoes tehingute tegemine eeldab Kliendi nõustumist käesolevate kasutustingimustega. Klient kinnitab, et on enne ostu sooritamist tutvunud käesolevate kasutustingimustega ning nõustub nendega täielikult.

  1. Tellimuste esitamine

2.1. Veebipoes tehtavad tootekirjeldused ja hinnad on esitatud informatiivsel eesmärgil ning võivad muutuda eelneva teavitamiseta. Veebipood jätab endale õiguse teha muudatusi toodete hindades ja saadavuses.

2.2. Toodete tellimiseks valige soovitud toode ja lisage see ostukorvi. Pärast ostukorvi täitmist ja kõigi vajalike andmete sisestamist jätkake tellimuse kinnitamisega.

2.3. Pärast tellimuse esitamist saadab Veebipood Kliendile tellimuse kinnituse koos tellimuse andmetega.

2.4. Veebipood võib keelduda tellimuse täitmisest juhul, kui toode on laost otsa saanud või ilmneb tehniline tõrge. Sellisel juhul teavitatakse Klienti võimalikult kiiresti ning tagastatakse makstud summa.

  1. Makseviisid

3.1. Veebipoes on võimalik tasuda tellimuse eest järgmiste makseviiside abil: pangaülekanne, krediitkaart, pangalink või muud Veebipoes kuvatud makseviisid.

3.2. Kõik tehingud Veebipoes toimuvad Euro (EUR) valuutas.

  1. Tarne ja kohaletoimetamine

4.1. Veebipood teeb koostööd usaldusväärsete kullerettevõtetega, et tagada tellimuste kohaletoimetamine Kliendi määratud aadressile.

4.2. Tarneaeg võib varieeruda sõltuvalt toote saadavusest ja kohaletoimetamise sihtkohast. Veebipood teeb endast parima, et tellimused jõuaksid Kliendini võimalikult kiiresti.

4.3. Kohaletoimetamise tasud ja täpsemad tingimused on esitatud Veebipoe kodulehel.

  1. Tagastamine ja garantii

5.1. Klientidel on õigus tagastada tooted 14 päeva jooksul alates toodete kättesaamisest, juhul kui tooted ei vasta tellimusele või on defektsed.

5.2. Tagastatav toode peab olema kasutamata, originaalpakendis ja samas seisukorras, nagu see oli Kliendile kättesaamisel.

5.3. Tagastamisega seotud kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui toode ei vasta tellimusele või on defektne.

5.4. Toote defekti korral kehtib Kliendile tootja poolt antud garantii.

  1. Isikuandmete töötlemine

6.1. Veebipood töötleb Kliendi isikuandmeid vastavalt kehtivatele andmekaitsealastele seadustele ja privaatsuspoliitikale. Täpsem teave isikuandmete töötlemise kohta on esitatud Veebipoe privaatsuspoliitikas.

  1. Vastutus ja vaidluste lahendamine

7.1. Veebipood teeb kõik endast oleneva, et tagada Veebipoes esitatud teabe täpsus ja ajakohasus. Siiski ei vastuta Veebipood võimalike vigade või ebatäpsuste eest teabes.

7.2. Kõik Veebipoe ja Kliendi vahelised vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui vaidlus ei lahene kokkuleppe teel, on pooled õigustatud pöörduma kohtu poole Eesti Vabariigi seaduste kohaselt.

  1. Muudatused kasutustingimustes

8.1. Veebipood jätab endale õiguse käesolevaid kasutustingimusi ühepoolselt muuta, teavitades sellest Klienti eelnevalt Veebipoe veebilehel.

8.2. Muudetud kasutustingimused jõustuvad alates nende avaldamisest Veebipoes ning kehtivad kõikide uute tellimuste suhtes pärast muudatuste jõustumist.

Käesolevad kasutustingimused on viimati uuendatud 7.07.2023.

Juhul, kui Teil on küsimusi või soovite rohkem teavet, võtke meiega ühendust aadressil info@trend24.ee või telefoni teel.

Trend24 OÜ